Свято весни, надії і любові в Новомиколаївському СБК

  • 558

           Щороку, коли сонце виходить на весняну орбіту і від подиху теплих вітрів зацвітають проліски, ми відзначаємо свято весни, надії і любові. В цей день ми вітаємо жінку, від якої пішло все прекрасне на землі. Тому 8 Березня - одне з найкращих і найсвітліших свят, яке присвячене найдорожчим людям на світі - мамам, сестрам, бабусям.  

     5 березня  в Новомиколаївському СБК було проведено святковий концерт «Жінки, жінки! О скільки в цьому слові...». Є гарна традиція - напередодні свята запрошувати батьків, бабусь та дідусів гуртківців на святковий концерт, на якому діти мають можливість показати їм свої творчі успіхи і привітати зі святом.
     В гуртковій кімнаті будинку культури всіх гостей чекали хореографічні та вокальні номери учасників художньої самодіяльності, які порадували запальними та веселими танцями та милозвучними піснями. Ведучими святкового дійства були Вдовенко Альона та Богданова Дар’я, які продемонстрували свої вміння та побажали жінкам бути завжди усміхненими, сповненими надій та оптимізму. Вдячні глядачі супроводжували виступи юних артистів аплодисментами та добрими посмішками.

Інші новини

Всі новини