Обласна екологічна  акція «Алея єднання»

Дата: 03.04.2017 11:07

Фото без опису  Фото без опису

В рамках відзначення 85-ої річниці Донецької області  1 квітня 2017 року в Черкаській об’єднаній територіальній громаді проведена обласна екологічна акція «Алея єднання»,  мета якої - покращення ландшафту селища, озеленення території об’єднаної громади, створення пам’ятного та символічного місця для населення – алеї єдності.

Фото без опису  Фото без опису

Мешканці різних поколінь населених пунктів Черкаської об’єднаної територіальної громади, учнівська молодь, ветерани,  активісти, представники місцевої влади, підприємств, установ  та  закладів вийшли  в суботній день для участі в екологічній акції з висадки дерев.

Фото без опису  Фото без опису

В обласній акції взяли участь Черкаський селищний голова Падалка Сергій Володимирович,  головний спеціаліст відділу з питань впровадження реформ та децентралізації департаменту інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації  Массабутіна  Ольга Володимирівна.

Фото без опису  Фото без опису

На  місці висадки дерев,  на яких учасники акції пов’язали  жовто-блакитну стрічку як  знак об’єднання  всіх українців доброю справою, встановлена пам’ятна табличка з датою створення алеї єднання.

В майбутньому  алея  з лип, дубів, вишень  прикрасить місце відпочинку мешканців селища, які зможуть спостерігати, як росте та квітує алея єднання і кожен, хто посадив дерево, матиме добру згадку про пам’ятний  першоквітневий  день 2017 року.