Обласна екологічна  акція «Алея єднання»

Дата: 03.04.2017 11:07

В рамках відзначення 85-ої річниці Донецької області  1 квітня 2017 року в Черкаській об’єднаній територіальній громаді проведена обласна екологічна акція «Алея єднання»,  мета якої - покращення ландшафту селища, озеленення території об’єднаної громади, створення пам’ятного та символічного місця для населення – алеї єдності.

Мешканці різних поколінь населених пунктів Черкаської об’єднаної територіальної громади, учнівська молодь, ветерани,  активісти, представники місцевої влади, підприємств, установ  та  закладів вийшли  в суботній день для участі в екологічній акції з висадки дерев.

В обласній акції взяли участь Черкаський селищний голова Падалка Сергій Володимирович,  головний спеціаліст відділу з питань впровадження реформ та децентралізації департаменту інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації  Массабутіна  Ольга Володимирівна.

На  місці висадки дерев,  на яких учасники акції пов’язали  жовто-блакитну стрічку як  знак об’єднання  всіх українців доброю справою, встановлена пам’ятна табличка з датою створення алеї єднання.

В майбутньому  алея  з лип, дубів, вишень  прикрасить місце відпочинку мешканців селища, які зможуть спостерігати, як росте та квітує алея єднання і кожен, хто посадив дерево, матиме добру згадку про пам’ятний  першоквітневий  день 2017 року.