Конкурс на кращу дитячу книжку-саморобку "Книжкові майстри  "Моя Україна"

  • 1086

            

 З метою  активізації та покращення змісту і якості роботи бібліотек з патріотичного виховання підростаючого покоління, росту національно-патріотичної самосвідомості дітей та підлітків, мотивації їх до вивчення історії України та свого краю, створення умов для реалізації  інтелектуальних і творчих здібностей кожної окремої дитини в колективі, розвитку загальної зацікавленості школярів у читанні  з ініціативи Центральної бібліотеки м. Краматорськ проходив міжрегіональний конкурс на кращу дитячу книжку-саморобку "Книжкові майстри  "Моя Україна", в якому взяли участь  бібліотеки  закладів культури Черкаської ОТГ.

12.12.2017 року  в   в дитячій бібліотеці м. Краматорськ  відбувся фінальний етап   конкурсу,  на який були запрошені переможці конкурсу, котрі  написали свої книги - соморобки і представили їх у листопаді місяці до журі конкурсу. 

З  35 робіт учасників конкурсу журі вибрало 9 призових місць в трьох  номінаціях.  Чотири  місця  вибороли  представники Черкаської ОТГ. 

           

  Диплом за перше місце "Кращий поетичний твір", за друге місце "Краще оформлене місце" і сертефікат переможця конкурсу отримала Мар'яна Глазкова" -  село Новоселівка, яка поїде для обміну досвідом в м. Полтаву. 
Всіх конкурсантів підготували бібліотекарі Черкаського ОТГ: з  с.Новоселівки - С.Г.Скачкова, с.Троїцьке - О.А.Дєдова, с.Новомиколаївка - В.В.Левіна , смт Черкаське - А.М.Марченко, с. Привілля - Н.Лі .
  Подяки за участь отримали: 
 -  Назаренко Валерія -  смт Черкаське 
 -  Калашнікова Мілана - с. Новомиколаївка
  Дипломи отримали :
 - Домарева Елизавета - смт Черкаське, за третє місце "Кращій прозовий твір".
 - Лисенко Поліна, Зоненко Богдан, Казачко Микита - с. Привілля,  за трете місце "Краще оформлення"
 - Ганоченко Поліна,  Котлярови Богдан і Кирило - смт Черкаське, за трете місце  "Краще оформлення книги" . 
Інші новини

Всі новини