Делегація у складі учнів та педагогів загальноосвітніх шкіл Черкаської ОТГ на святкових заходах, присвячених першій річниці заснування Донецького обласного товариства Українського Реєстрового Козацтва та Краматор ського козацького полку ім. Гетьман

  • 563

      

Українська козаччина - важливий період в історії України, сповнений трагізму, героїзму, слави та гордості за наш народ. На плечі козаків випало чимало випробувань, але у вирі громадсько-політичних перипетій, революційних перетворень і бойових дій на Донбасі, козаки проявили та й наразі проявляють себе з найкращого боку – беруть активну участь у патріотичному та духовному вихованні молоді.

17 лютого учні шкіл Черкаської об`єднаної територіальної громади разом із вчителями взяли участь у святкових заходах, присвячених першій річниці заснування Донецького обласного товариства Українського Реєстрового Козацтва та Краматорського козацького полку ім. Гетьмана України П.Сагайдачного, які відбулися у ЦПР м. Краматорська.

Урочисто звучав Гімн України та козацька молитва, до присутніх із вітальним словом звернувся Головний отаман УРК Донецької області генерала козацтва Міхальков С.В. Козаки були нагороджені орденами та грамотами, отримали чергові звання. Зворушливо було спостерігати, як прийняли до лав маленьких козачат та освятили їх. Учні з задоволенням переглянули концерт, сфотографувалися та пригостилися святковим кулішем.

Участь у таких заходах сприяє формуванню активної життєвої позиції громадянина-патріота своєї Батьківщини. Віримо, що рєстрові козаки під козацькими та державними прапорами завжди будуть в авангарді соціально-політичних перетворень, в перших рядах захищатимуть права і свободу, суверенітет і й незалежність нашої Батьківщини.

       

Інші новини

Всі новини