Найкращі вітання жінкам та гостям об'єднаної громади зі святом весни, краси та кохання.

Дата: 13.03.2018 10:00

В перші дні березня в Черкаському базовому історико-культурному інформаційному центрі відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Всіх присутніх жінок зі святом весни щиро привітав Черкаський селищний голова Сергій Падалка. Від імені усіх чоловіків подарував кошик живих квітів та побажав любові у серці, добробуту у кожному домі, миру та злагоди.

Гарний настрій та позитивні емоції глядачам дарували аматорські колективи закладів культури громади народний вокальний ансамбль «Перлина», народний танцювальний колектив «Батерфляй», дитячі вокальні ансамблі «Домісолька» та «Позитив», театральна студія «Гротеск», солісти-вокалісти центру та танцювальний колектив «Радуга».

Чудовими виступами, емоційністю виконання, артистам  вдалося зачарувати всіх, тому, затамувавши подих, глядачі насолоджувалися чудовим співом та танцями, а після кожного виступу щедро нагороджували  учасників художньої самодіяльності оплесками.

Святковий концерт приніс всім багато радості, тепла, посмішок та гарного весняного настрою!