Долучаймось до акції "Насильству - НІ!", яка стартувала 20 березня 2017 року в Черкаській ОТГ

Дата: 21.03.2017 11:46

20.03.2017 року ініціативною групою "Джерело" Черкаської об'єднаної територіальної громади був проведений  тренінг "Насильству - НІ!" із залученням жінок громади та учнівської молоді. На тренінгу розглядалося питання насильства та жорстокості, яке розкривалося як з погляду учнів, так і з погляду дорослих. Наприкінці тренінгу всі учасники виготовили по дві долоньки: одну залишають  собі, а іншу -  передають комусь та пропонують теж приєднатися до акції "Насильству - НІ!"

Акція стартувала! Виріж паперову долоньку, напиши на ній "Насильству ні" або "Ця рука ніколи не вдарить дитину", передай іншій людині, сфотографуй та виклади у соц мережі із хештегом #насильствуні#