В Новомиколаївській ЗОШ І-ІІІст. працював табір «Smart» з поглибленим вивченням англійської мови

Дата: 14.06.2016 11:51

Фото без опису      Фото без опису

Зустріч з волонтерами з США

В рамках Року англійської мови  в Новомиколаївській ЗОШ І-ІІІст. працював  табір «Smart» з поглибленим вивченням англійської мови. Основна мета табору – зацікавити учнів вивченням іноземної мови, допомогти подолати мовний бар’єр, показати, що вивчення мов – це легко і просто, що літній табір може бути веселим і яскравим. Саме тому були підібрані завдання розважального та розвивального характеру:діти придумували назви загонів, девіз, емблему, переглядали фільми мовою оригіналу, ігри, конкурси, театральні вистави, змагання на кращого знавця англійської мови та ін.

Кожен день у таборі проходив цікаво та весело. Але найбільше дітям запам’яталася зустріч з волонтерами із США, які зараз перебувають в нашому регіоні в рамках проекту «Відбудуємо Україну разом». Грегорі та Маккензі залюбки погодилися поспілкуватися з українськими школярами. Учні розказали їм про своє шкільне життя , а гості з Америки показали презентацію та розповіли про свою країну, свої родини, захоплення  та мету перебування в Україні. Зустріч пройшла в теплій домашній атмосфері. Школярі  запитували гостей про їхні враження від нашої країни, а іноземні волонтери цікавилися,  чим займається наша молодь, окрім навчання. Потім вихованці табору подарували сувеніри, зроблені власноруч, на згадку про незабутню зустріч, а Грегорі та Маккензі пригостили всіх солодощами з Америки. Хочеться зазначити, що спілкування відбувалося виключно англійською мовою.  Приємні емоції, отримані від зустрічі, переповнювали всіх, тому наприкінці влаштували цілу фотосесію й selfi.

Ми впевнені, що саме таке живе спілкування дає можливість покращити мовленнєві навички учнів та є найкращим мотиватором для подальшого удосконалення  іноземної мови.  А головне те, що учасники зустрічі усвідомили: незалежно від національності та регіону проживання всі прагнуть жити в мирі, злагоді та розумінні.

Владислав Коротенко,

вчитель англійської мови