ҐЕНДЕРНО-ЧУТЛИВЕ БЮДЖЕТУВАННЯ: ВЗАЄМОДІЯ ВЛАДИ ТА ГРОМАДИ

  • 620

28 квітня 2017 року у приміщенні Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся круглий стіл «Ґендерно-чутливе бюджетування: взаємодія влади та громади».

  

Відкрив круглий стіл, звернувшись із вітальним словом до присутніх Олексій Кривоконь секретар Черкаської селищної ради. Національна консультантка з ґендерно-чутливого бюджетування Юлія Гончар повідомила про досягнення громади в застосуванні гендерного підходу. Представниці активного жіноцтва громади, презентували питання участі жінок у розвитку громади. Наталля Горбатко розповіла про можливості влади для вирішення гендерних питань та співпрацю з громадськістю. Експертка Галина Мещерякова презентувала результати оцінки вразливості незахищених груп жінок і чоловіків у  Донецькій  області в контексті децентралізації.

  

Круглий стіл завершився загальною дискусією та обговоренням майбутніх кроків. Представники місцевої влади та жінки лідерки в процесі круглого столу обговорили можливості співпраці влади і громади з метою втілення ідей гендерної рівності у громаді

Були розглянуті наступні кроки роботи місцевої гендерної координаційної ради, що була створена у Черкаській громаді. Також обговорено можливість врахування гендерних підходів у програмах і планах громади.

Захід відбувся у рамках проекту ''Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України'', який разом втілюється ПРООН та структурою ООН Жінки і фінансується Європейським Союзом.

 

Інші новини

Всі новини