Інновації в практику

Дата: 31.10.2017 12:08

Майбутнє України, її перебудова залежить від інтелектуального потенціалу, а це, в свою чергу, вимагає чіткого алгоритму пошуку та розвитку талантів. Актуальні питання освіти розглядалися 26 жовтня у м.Бахмут під час проведення обласного заходу для освітян – Палітри інновацій «Психолого- педагогічний супровід виховання та розвитку особистості:інновації в практику», у якому взяли участь педагоги Черкаської об`єднаної територіальної громади. Мета заходу – сприяння підвищенню рівня науково-методичного супроводу розвитку особистості в освітньому просторі шляхом забезпечення якості освіти та її психологічної підтримки. На пленарному засіданні учасників привітали завідувач кафедри дошкільної,початкової освіти та розвитку особистості Донецького облІППО Поуль Валентина Станіславівна, завідувач міського методичного кабінету управління освіти Бахмутської міської ради Донченко Тетяна Леонідівна та педагоги Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 ім.Дмитра Чернявського. Після пленарного засідання учасники семінару працювали у семи секціях за такими напрямами: - Сучасна дошкільна освіта: виклики, перспективи, практика. - Творчий підхід до моделювання уроку в початковій школі. - Проектування моделі психолого-педагогічного супроводу освітнього процесу. - Проблеми та актуальні питання в роботі з обдарованою молоддю. -Сучасний урок “Основи здоров’я”: теорія та практика. - Удосконалення сучасного уроку фізичної культури шляхом впровадження інноваційних технологій . - Школа сприяння здоров’ю як здоров’язбережувальний освітній простір розвитку суб’єктів освітньої діяльності . Виступи педагогів громади не залишили нікого байдужими. Адже реалізація концепції «Нової української школи» потребує змін у діяльності вчителя, виконання нових функцій у процесі професійно-педагогічної роботи в сучасній школі.

Рошинець Тетяна Вікторівна, заступник директора з НВР Прелесненської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник НМК по координації роботи з обдарованими дітьми