Новорічна казка в Новомиколаївському ДНЗ

Дата: 05.01.2017 12:16

Фото без опису      Фото без опису

Новорічного свята дітки Новомиколаївського дитячого садочка «Сонечко» чекали з нетерпінням, адже добрий Дід Мороз завжди дарує чудові подарунки. І ось, нарешті, 28 грудня ця мить настала. В садочок до маленьких його жителів завітала справжня казка. Чарівні герої розважали діточок різними іграми, водили хороводи, співали веселі пісні, танцювали, проходили різноманітні перешкоди, відгадували загадки лише, щоб скоріше побачити Діда Мороза та Снігуроньку.

Дідусь та Снігуронька з’явились раптово і привітали малечу з Новим роком. Дітки в свою чергу розповідали дідусеві віршики за, що отримали подарунки. Дитячої радості не було меж, адже малюки отримали подарунки не лише від Діда Мороза ай від народного депутата України Юрія Солода та районного депутата Олександра Склярова, за що велике дякуємо!

Батьківський комітет Новомиколаївського ДНЗ