День української писемності та мови
Дата: 12.11.2017 12:18
Кількість переглядів: 680
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341790/86b60dcc753de5eae11fc2ae056050fa.jpg)
У Новомиколаївській бібліотеці 9 листопада була проведена книжкова виставка до дня рідної мови та писемності "О, рідне слово хто без тебе я". На виставці були представлені книги як сучасних українських письменників так і класиків. Відвідувачі виставки згадали прислівя та приказки, читали вірші на рідній українській мові, розгадували українські загадки.