ЗАПРОШУЄМО 23 ЧЕРВНЯ 2017 року на церемонію вручення спеціального одягу фахівцям Центру безпеки  Черкаської об'єднаної територіальної громади

Дата: 22.06.2017 12:31

23 чеорвня о 13.00 годині в смт Черкаське на території Центру безпеки громадян відбудеться церемонія вручення спеціального одягу фахівцям Центру безпеки  Черкаської об'єднаної територіальної громади Донецької області. Захід проводиться за участі заступника міністра МВС України з питань європейської інтеграції Анастасії Дєєвої, Голова ДСНС України Миколи Чечоткіна, начальника ГУ ДСНС у Донецькій області Миколи Ільченка, представників Черкаської селищної ради та  голів Шахівської та Лиманської об'єднаних територіальних громад. Після церемонії  планується проведення брифінгу за участю почесних гостей.

В ІІ частині програми - проведення розваг з юнацтвом та підлітками - юними вогнеборцями щодо популяризації професії рятувальника.

Запрошуємо на захід мешканців об'єднаної громади, юнацтво та дітей.