Виховна година "Герої Крут" в Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 30.01.2017 12:38

В Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів провели виховну годину «Герої Крут: трагічні події 29 січня 1918 року» та переглянули документальні фільми про події під Крутами, згадуючи трагічну сторінку з історії України та вшановуючи пам’ять про загиблих юнаків під Крутами, коли  29 січня 1918 року, на невеличкій залізничній станції Крути три сотні курсантів військової школи, студентів та гімназистів вступили в нерівний бій з багатотисячним професійним військом більшовицького полковника Муравйова та ціною власного життя зупинили на деякий час, наступ ворожої армії. Виборюючи право українського народу жити у власній державі, відстоюючи свої переконання, юні добровольці сміливо стали до бою та майже усі загинули за високу ідею української державності. Подвиг молодих українців увійшов у нашу історію як символ патріотизму, відданості та любові до Батьківщини.