Вернісаж декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Донеччина – мій рідний дім»

Дата: 23.08.2017 12:48

Фото без опису       Фото без опису

22 серпня 2017 року у Краматорському художньому музеї  відкрився обласний вернісаж декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Донеччина – мій рідний дім», присвячений Дню Незалежності України. На вернісажі були представлені роботи майстрів Черкаської ОТГ,  Добропільського , Слов’янського та Лиманського районів, вироблені у різних техніках. Це солоне  тісто, квіллінг, текстиль, печворк, художня обробка дерева, в’язання гачком, витинанка, вишивка. Майстри області представили більше 100 робіт, які випромінюють позитивний заряд енергії, почуття любові до рідного краю.

Черкаську ОТГ на виставці представила майстриня  декоративно-ужиткового мистецтва  Катерина Падалка. Нею виконані роботи   з солоного тіста та у техниці  квілінг, присвячені рідному краю,  виготовлені з любов’ю  до рідної держави.

Виставку відкрили директор художнього музею Олена Орлова та керівник донецького обласного учбово-методичного центру культури Сергій Марусій.