В громаді привітали освітян з професійним святом

Дата: 10.10.2017 16:51

Фото без опису      Фото без опису

5 вересня 2017 року в Черкаській громаді зібралися освітяни, щоб відсвяткувати своє професійне свято. Слова привітання і подяки вони почули від секретаря Черкаської селищної ради Кривоконь О.С., начальника відділу освіти Литвинової І.М., представників департаменту освіти облдержадміністрації та профспілки працівників освіти Слов’янського району. Серед учнів нашої громади багато талановитих дітей, які в минулому навчальному році були учасниками та переможцями багатьох обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів. А навчають їх справжні професіонали, віддані своїй справі. І на цьому святі були відмічені почесними грамотами ті вчителі, чиї учні стали переможцями та вчителі - учасники професійного конкурсу «Учитель року-2017». Також подяка була висловлена керівникам НМК, які уміло керують методичною роботою та авторам дослідницьких робіт та проектів по історії сіл громади. Не забули і працівників дошкільних закладів, які готують майбутніх школярів. А скільки теплих слів було сказано як молодим вчителям, які розпочали свою діяльність у цьому році, так і нашим педагогам-ветеранам. Вони отримали подяки та цінні подарунки від Черкаської селищної ради за багаторічну плідну працю. Голова районної профспілки Терещенко Г.І. привітала на сцені вчителів-ювілярів . Вони були відзначені грамотами і грошовою премією.

. Фото без опису

Від усіх працівників освіти велика подяка голові Черкаської селищної ради, її працівникам та відділу культури та туризму за щиру підтримку, яка додає впевненості у тому, що ми на правильному шляху до розбудови нової української школи. Це лише перші паростки , перші успіхи у нашій роботі. Щасти ж нам у дорозі, яка не буде легкою. Але то буде наша дорога – дорога до себе, до дітей, до села, дорога до України.