"Перлина" на срібній сходинці Міжнародного фестивалю творчих досягнень "Чайка"

Дата: 20.09.2017 13:00

Фото без опису         Фото без опису

16 вересня народний аматорський вокальний ансамбль «Перлина» взяв участь у Міжнародному фестивалі творчих досягнень «Чайка», що проходив у місті Одеса. Змагання відбулося на території одного із наймальовничіших санаторіїв міста, що має однойменну назву «Одеса». Палац культури від самого ранку гостинно приймав учасників фестивалю із усіх куточків України та закордону. Продемонструвати свою майстерність у різних жанрах мистецтва приїхало безліч талановитих конкурсантів. Просторий концертний зал, прекрасне технічне забезпеченні і організація заходу сприяли позитивній та дружній атмосфері фестивалю. Оцінювало конкурсну програму незалежне журі, до складу якого входили заслужені діячі культури, професійні педагоги, діючі виконавці та організатори міжнародних і всеукраїнських фестивалів. Наші земляки, учасники ансамблю «Перлина», гідно представили у змаганні Донецьку область та Черкаську громаду. Члени журі високо оцінили майстерність виконання, артистизм і професіоналізм колективу та відзначили готовність групи виходити на «велику» сцену. За кількістю балів «Перлина» посіла срібну сходинку Міжнародного фестивалю, отримавши переможний кубок. Кожен учасник колективу також був нагороджений дипломом, медаллю та пам’ятним подарунком. Окрім яскравого змагання, Одеса подарувала і декілька днів відпочинку, адже погода у ці дні дозволила насолодитися красою міста і чарівним чорноморським узбережжям.

Ярослав Батан, завідувач сектору організаційно-методичної роботи Черкаського БІКІЦ