Тиждень патріотичного виховання «Пам’ятайте нас, рідненькі, бо тепер ми  у сотні у Бога» в Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

  • 740

           

"Це дивляться з темних небес загиблі поети й герої – всі ті, хто так вірив у світле майбутнє твоє." - С.Фоменко

Герої Небесної сотні – не звичайні люди, а обрані, бо відстояли найдорожче, що дав Господь людині, – життя ціною свого життя. 
Читаючи про них у соцмережах, розумієш: це активні світлі люди. Вони своїм способом життя вже міняли світ на краще. Серед них були прекрасні сім’янини, доб­рі господарі, надійні годувальники, майстри – золоті руки, які вже збудували свої садиби, народили дітей і понад усе любили Україну. 
Красиві чоловіки в розквіті сил часто лишали рідних і коханих та їхали на заробітки в Європу, але завжди поверталися, бо знали, що країни, кращої за Батьківщину, немає. За неї й вийшли на Майдан. 
А юнаки Небесної сотні (наймолодшому 17 років) – це мрійники, інтелектуали, що активно листувалися в соцмережах з усім світом, бували за кордоном, любили мандрувати Україною й мали реальні проекти та плани .

В Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов тиждень патріотичного виховання «Пам’ятайте нас, рідненькі, бо тепер ми  у сотні у Бога».

Протягом тижня облаштували «Стіну пам’яті» дитячими малюнками.

Переглянули фільм «Небесна сотня. Зима, що нас змінила», провели бесіду про подвиг Героїв Небесної Сотні.

Провели відкритий виховний захід «А Сотня відлетіла в небеса», розпочавши виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання.

Герої не вмирають! Вони завше будуть в наших серцях.

Інші новини

Всі новини