Творчий звіт народних колективів Черкаського базового історико-культурного центру

Дата: 22.11.2017 13:20

Фото без опису       Фото без опису

Фото без опису         Фото без опису

Осінній день 17 листопада мешканців Черкаської об’єднаної територіальної громади зібрала яскрава подія - творчий звіт народних аматорських колективів Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру. Щиро ділилися із глядачами своїми вміннями, здобутками та досягненнями талановиті вихованці народних аматорських колективів «Перлина» та «Батерфляй». Багато років керівники колективів тримають високу планку виконавської майстерності своїх учнів, які, в свою чергу, постійно підвищують власний рівень, старанно тренуються та з великою відповідальністю і трепетом гордо несуть почесне звання «народних». І саме в цей день аматори Черкаського БІКІЦу звітували перед мешканцями громади та перед членами обласної атестаційної комісії у складі - Певної А.В., заступника начальника управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації,  Ловягіна А.В.,   виконуючого обов’язки директора Донецького обласного учбово-методичного центру культури,   Дибовського Г.В., заслуженого діяча мистецтв України, балетмейстера, продюсера. Члени комісії відмітили, що звіт колективів пройшов на високому рівні, схвалили старанність та наполегливість учасників, озвучили ряд рекомендацій для майбутнього розвитку і підвищення якості виконання колективів. Загалом, свято пройшло на позитивній ноті. Глядачі отримали задоволення від яскравих виступів, а «Батерфляй» і «Перлина» впевнено підтвердили звання «народних аматорських колективів».