громадські обговорення

Дата: 05.06.2016 13:21

Розвиток громади – справа кожного!

5 червня 2016 року в селі Привілля відбулися громадські слухання по обговоренню Статуту Черкаської селищної територіальної громади (об’єднаної) Слов'янського району Донецької області та Правил благоустрою на території Черкаської селищної ради. Для зручності мешканців села  староста  Колісник Т.М. організувала обговорення в трьох місцях у різний час за присутності місцевих депутатів та представника Черкаської громади Колісник І.В. Жителі села  активно приймали участь в обговореннях, бо в усіх болить душа за рідне село та всю громаду.

Працівники будинку культури разом з ансамблем «Ексклюзив» організували концерт   з живою музикою та улюбленими піснями, чим підняли настрій своїм односельцям.

Жителька села Привілля Ю.О. Шнурко