В закладах культури відзначили День Гідності та Свободи

Дата: 22.11.2017 13:20

Фото без опису        Фото без опису

Фото без опису         Фото без опису

21 листопада 2017 року в закладах культури Черкаської селищної ради було проведено низку тематичних, культурно-просвітницьких заходів до Дня Гідності та Свободи. Так, у Черкаському базовому історико-культурному інформаційному центрі було організовано перегляд документального фільму «Революція Гідності», присвяченого історичним подіям в Україні під час Революції Гідності та проведено майстер-клас з виготовлення оберегів «Український оберіг – птах щастя». Виховні та інформаційні години «Україна – країна нескорених», «Революція гідності охрещена кров’ю» відбулись у Новомиколаївському сільському інформаційно-культурному центрі та Олександрівському центрі розвитку молодіжних платформ. У Красноармійському сільському клубі-бібліотеці пройшла година мужності «Сильніше ніж зброя». Привільським сільським культурно-просвітницьким центром було проведено патріотичну годину «Україна: незалежність, гідність, свобода». У Троїцькому сільському клубі-бібліотеці та Прелесненському сільському центрі розвитку національної культури пройшли тематичні бесіди «За мир в Україні, за гідність кожної людини», «З любов’ю до України». У всіх бібліотеках закладів культури Черкаської селищної ради було організовано цикл заходів (книжкові виставки, викладки літератури, усні журнали, презентації книг) під загальною назвою «Україна – територія гідності та свободи».