Фотовиставка, присвячена 85-ій річниці Донецької області «Мій рідний Донбас»

Дата: 20.06.2017 13:28

Фото без опису       Фото без опису

У 2017 році Донецькій області - могутньому індустріальному серцю держави, краю з унікальними природними ресурсами, потужним промисловим потенціалом, у якому мешкають талановиті та працелюбні люди виповнюється 85 років! У природі Донецької землі дивною мережкою переплелись степи й ліси, сади й байраки, поля й затоки тихоплинного Сіверського Дінця. Багатьох письменників споглядання цієї краси навколишнього світу, спілкування з людьми надихало на творчість. Але, мабуть, людині притаманно помічати довершену й неповторну красу землі рідного краю. Як плаче дерево від радості, коли приходить весна, і як у розквітлому соняшнику трудиться джміль помітили і відтворили в своїх фотороботах аматори закладів культури Черкаської об’єднаної територіальної громади Сергій Ковальов, Карина Костенко, Лілія Скорик,  Тетяна  Шелест,   Карина Захаренко, Євген Левін, Світлана Скачкова, Марія Марченко, Лариса Новолаєва,  Лідія Калініченко,  Анастасія Фесак,  Олена Науменко. На базі Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру було оформлено  фотовиставку «Мій рідний Донбас», яку присвятили 85-річчю Донецької області. На фотографіях висвітлено мальовничі куточки нашої рідної Донеччини в різні пори року, бо рідний край – це не місце на карті, не держава, це кохання в серці!