Відзначили 73-ю річницю вигнання нацистів з України

Дата: 31.10.2017 13:33

Фото без опису      Фото без опису

З метою належного відзначення 73-ї річниці вигнання нацистів з України у закладах культури Черкаської селищної ради було проведено низку тематичних заходів. Так, у Красноармійському сільському клубі-бібліотеці відбулась інформаційна година «Шана за подвиг, вдячність за мир». У Олександрівському сільському центрі розвитку молодіжних платформ було проведено годину мужності «Все пам’ятає батьківська земля – і грім гранат, і визволення день». У публічній бібліотеці Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру було проведено огляди фотодокументів, художніх книг М.Стельмаха «Чотири броди», збірок оповідань українських письменників «Розкажи мені про це ще раз» під загальними назвами «Гірка пам'ять війни», «Ненька наша вільна, Україна мирна». Преленсненським сільським центром розвитку національної культури було проведено тематичну бесіду «Війні немає забуття». У Привільському культурно-просвітницькому центрі, Новомиколаївському сільському інформаційно-культурному центрі та Троїцькому сільському клубі- бібліотеці були оформлені книжкові виставки «Вічна пам’ять війни…», «Слава визволителям України», «Берегти пам’ять про загиблих, славити живих». Працівниками Привільського закладу культури було організовано урочисту церемонію покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам у Другій Світовій війні.