Останній дзвоник

Дата: 30.05.2016 13:43

Ми сьогодні розправляємо крила, щоб полетіти у майбутній день.

Сьогодні у нас, випускників Привільської ЗОШ І-ІІІ ступенів щасливий і урочистий день. Ми всі дуже давно чекали на нього, але на серці не стільки багато радості, як якогось тихого зворушливого смутку.

Чому ж так стискається і щемить серце? Може, тому що відлунав для нас шкільний дзвоник, і треба залишити наш другий дім, наших дорогих учителів?

Сьогодні, отримуючи путівку в самостійне життя, ми прощаємось із дитинством і низько вклоняємось Вам, учителі. Спасибі, щире спасибі за все: і за гарну науку, і за добрі серця,  і за посмішки, і за суворість. Де б не були ми, куди б не закинула нас доля, Вас не забудемо ніколи.

Вчителям вклоняємось ми низько,

Вам спасибі, наші вчителі,

За безсонні ночі і турботи,

За одвічні вчительські клопоти,

За слова, що піднімають з болю,

За усмішку, за щасливу долю,

І за радість щиру пізнання,

За любов і за міцні знання.

Це до Вас, наша перша вчителько Голік Тамара Іванівно, звернено зараз наші вдячні погляди! Це  Ви взяли наші тендітні рученята і повели за собою в чарівний світ знань, такий складний, невідомий. Це Ви навчили нас не тільки читати й писати, а й бути добрими, чесними, сміливими. Пам’ятатимемо Вас завжди, єдину і неповторну другу маму Тамару.

Від щирого серця дякуємо адміністрації школи: Зоненко Г.В., Шнурко Л.Г., Крамаренко Л.В., що підтримували і розуміли нас.

Окрема подяка нашим класним керівникам: Крамаренко Л.В., Українець Т.І., Муленко Л.Б.

Так склалися обставини, що їх було в нашому класі троє.

Вони попри все були поруч з нами, розуміли наші радощі і печалі, по-материнські вболівали за долю кожного з нас.

Будьте ж Ви здорові і щасливі!

Так уже повилося в нас на Україні, що завжди перед усіма важливими подіями людину благословляли на щастя, на долю. І дарували на пам'ять найдорожче, найсвятіше – хліб та рушник. Із великим хвилюванням ми  приймаємо батьківське благословення і святий хліб.

Рідні наші батьки, дякуємо Вам за те, що ростили, раділи та сумували разом із нами. Вибачте за всі прикрощі і повірте, що ми будемо гідними називатись вашими дітьми.

Ми щиро вдячні вчителям Кіріндясовій О.С., Шевченко Н.М., Крамаренко Л.В., Зоненко Г.В., Шнурко А.В., Васильєвій Г.В.,  які допомогли організувати неповторне свято юності, а також співробітникам Привільського СБК  Радьку О. В., Покотилу В.В., Крамаренку Д.М. за професійний музичний супровід свята.

Цього літа ми, випускники, чекали найдовше. Непроста праця в складній, але чудовій шкільній країні знань завершена. У наших руках виблискують путівки в доросле життя – атестати. Вирушаючи в самостійну дорогу, обіцяємо батькам та вчителям бути гідними людьми і  витримати всі випробування долі.

Випускники Привільської ЗОШ І-ІІІ ст. 2016 року