Дата: 23.08.2016 13:47

23.08.2016

Фото без опису Привітання Черкаського селищного голови Падалка Сергія Володимировича  з Днем Державного Прапора України!

Фото без опису  Прийміть  мої найщиріші вітання з  нагоди Дня Державного Прапора!

Державний Прапор – символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює у собі усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє. Ми повинні берегти і шанувати його як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

Нехай  же наш прапор завжди гордо майорить над Україною і буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах!

Щиро бажаю усім вам, дорогі земляки, впевненості у завтрашньому дні, віри і благополуччя.

З повагою, Черкаський селищний голова

Падалка С.В