Без сім’ї та свого роду – нема нації, народу

Дата: 15.05.2017 13:53

Фото без опису      Фото без опису

Коли останній місяць весни, у травні, природа - Мати виряджає свою доню Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, Україна відзначає надзвичайно світлі свята – День матері і родини. Це одні з найбільш зворушливих і теплих свят весни.
Привільський сільський центр культурно-просвітницький центр до цих свят підготував народознавчу годину «Без сім’ї та свого роду – нема нації, народу». На заході йшла мова про сім’ю, рід, родину, родинні традиції. Діти читали вірші про маму, найдорожчу людину на світі, та познайомилися з ліричними творами Т. Шевченка, Б. Олійника, Д. Павличка, В. Симоненка, А. Малишка та інших українських поетів про родину. Деякі з них принесли сімейні фото. Але «найсмачнішою» частиною заходу було куштування запашного хліба, піднесеного дітям як символу єдності сім’ї. Присутні також ознайомилися з оформленою книжковою виставкою «Сімейні звичаї та обряди». Різноманіття книг, представлених на виставці зацікавить і дорослих і дітей. Література на тему виховання, спілкування у родині стане у пригоді турботливим матусям і татусям. А книжки зі світу розваг зацікавлять найменших читачів.