РОЗВАГА «ОЙ НА ІВАНА, ОЙ НА КУПАЛА» У ЧЕРКАСЬКОМУ ДНЗ

  • 2196

  

     Свято Купала — одне з найпоетичніших народних свят — сягає своїм корінням у глибину віків. Цього дня наші предки збирали трави і зілля, плели вінки з квітів, купалися та обливалися водою. Вважало­ся, що зілля, зібране в цей час, має цілющі властивості. Відома ле­генда про дивовижний цвіт папороті, який буцімто роз­цвітає саме в купальську ніч, а хто його знайде, тому він приносить щастя. Невід'ємним атрибутом свята є вогнище.

  

     Неможливо виховати справжніх патріотів своєї країни, якщо не вивчати історію та традиції свого народу. Тому напередодні Купальського свята у Черкаському ДНЗ була організована та проведена розвага «Ой на Івана, ой на Купала». Педагоги та дітлахи стали активними учасниками цього казкового дійства.

Розвага «Ой на Івана, ой на Купала» стала прикладом дбайливого ставлення до кращих народ­них звичаїв і вмілого поєднання їх із сучасністю.

  

    Малят дуже зацікавила розповідь про давні традиції українського народу. На гостину до дітей завітали Русалонька (музичний керівник Фальченко Г.В.) та її грізний татусь Цар Нептун (вихователь Падалка К.А.) Діти з задоволенням водили хороводи, танцювали, співали Купальські пісні, грали у народні та сучасні ігри разом з казковими гостями.

    Ось так краплина за краплиною виховується у дітей любов до своєї Батьківщини та шанобливе ставлення до традицій українського народу.

    

 

 

Інші новини

Всі новини