Проведені заходи до Дня визволення України у селі Троїцьке

Дата: 31.10.2016 14:17

Фото без опису      Фото без опису

Пам'ять війни – це пам'ять серця. Її несуть у вічність нові покоління, схиляючи у шані перед усіми солдатами Другої світової війни. Ніколи не забуваймо про цей неоплачений борг перед героями, які принесли нам щастя Великої Перемоги.

Чи ж знайдеться хто, кого  виставка "Нащадки мамять бережуть", оформлена в Троїцькій сільській бібліотеці, не зачепить, не змусить зупинитися і відчути тривожний подих тих років?

Запрошені жителі села, діти, юнаки, для яких пройшла бесіда – спілкування «Доки пам’ятаємо, живемо!», підготовлена працівниками сільського клубу, були зворущені інформацією про героїзм та трагічну долю України у Другій світовій війні.

Вшанування пам'яті загиблим воїнам і покладання квітів до підніжжя пам’ятника - це дійсно усвідомлення молодим поколінням жертованості нашого народу у боротьбі за свободу, виявлення почуття патріотизму та гордості за українських героїв.