День захисту дітей у Привільській ЗОШ І-ІІІ ст.

  • 616

 

                                                                   Світ дитячих мрій

          Про що мріють діти? Чи може на це питання відповісти доросла людина? Мабуть, ні, адже світ дитячих мрій такий різноманітний.

         У Привільській загальноосвітній школі на традиційному святі до Дня захисту дітей дорослі і діти намагалися відповісти на ці питання. На сцені Привільського СБК забуяв яскравими фарбами справжній дитячий квітник. Танцювальний колектив «Першоцвіт» подарував гарний настрій на все літо своїм батькам, друзям та вчителям. Учні молодшої групи до своєї мрії линули на казковому дитячому кораблі.  Діти мріяли про справжніх друзів,  рибалку, моду, дискотеки, якомога скоріше підрости та стати дорослими. Зі сцени звучали власні поезії про щасливе майбутнє.  Але виявилося, що найголовніше бажання – це  МИР!              

        Зі словами привітання виступила директор школи Зоненко Галина Вікторівна, підвела підсумки року та нагородила дипломами найактивніші 3, 6 та 7 класи. Староста села Привілля Колісник Тетяна Миколаївна підсолодила свої побажання найсмачнішим морозивом.

        Гучними оплесками глядачі зустрічали хор учнів 6-7 класів з піснею «Солнечный круг», а «Зіркова пісня літа» у виконанні Кіріндясової О.С. супроводжуватиме дітлахів такі довгоочікувані канікули.

                                                                                                                               Заступник директора школи з виховної

                                                                                                                               роботи Крамаренко Лілія Валеріївна

Інші новини

Всі новини