"Золота нотка" в Дніпрі стала переможною для "Перлини"

Дата: 04.04.2017 14:25

Фото без опису            Фото без опису

В перші дні квітня у місті Дніпро відбувся XXVІI Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс вокалістів "Золота нотка". Організаторами заходу виступили управління культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації та культурний центр «Пектораль» за підтримки Національної Всеукраїнської музичної спілки. Конкурс проходив два дні та приймав на сцені учасників із різних куточків України та близького зарубіжжя. Свою майстерність, вміння та талант показали представники Черкаської об'єднаної територііальної громади - народний вокальний ансамбль «Перлина»  Черкаського культурно-оздоровчого центру. У номінації «Естрадний вокал» колектив посів 1 місце та виступив на заключному гала-концерті фестивалю. Окрім високого технічного та професійного рівню фестивалю, учасники ансамблю насолодились красою і гостинністю неймовірно сучасного міста Дніпро.