Атестація працівників закладів культури Черкаської селищної ради

  • 913

       

З метою об’єктивної оцінки професійної кваліфікації і ділових якостей працівників закладів культури Черкаської селищної ради,  для визначення можливостей їх професійного і посадового росту, 10 жовтня 2017 року  в приміщенні відділу культури та туризму селищної ради відбулась атестація працівників закладів культури Черкаської селищної ради.  

       

Атестаційна комісія, під головуванням начальника відділу культури та туризму Черкаської селищної ради Гавриш В. М., у складі посадовців Черкаської селищної ради, спеціалістів управління культури і туризму  Донецької облдержадміністрації та міської публічної бібліотеки ім. Горького м. Краматорська заслухала  звіти  працівників, які атестуються про виконаний у звітному періоді репертуар, інформацію про участь у конкурсах і фестивалях, стажування, професійне навчання та перспективи подальшого розвитку закладів культури селищної ради, відповідали на поставлені питання. 

Комісією обговорено професійні якості і результати діяльності працівників культури, зроблено зауваження та надано необхідні рекомендації щодо підвищення ефективності  роботи.

Атестація пройшла в обстановці вимогливості та доброзичливості.

Інші новини

Всі новини