Майстр-клас для мешканців Слов'янська від народних майстринь Черкаської ОТГ

  • 793

На початку вересня  Слов’янськ  святкував день свого народження. На  Соборній площі були розташовані  виставки дитячих гуртків декоративно-ужиткового мистецтва та народних майстрів Слов’янська. Також було організовано багато цікавих творчих локацій, де мешканці та гості міста могли зробити сувенір на пам’ять. Біля Центральної міської бібліотеки  з’явилося «Місто бажань», організоване Народним депутатом України  Олегом Недавою.

Діти у цьому «місті» не тільки приймали участь у майстер – класах, дивились шоу ростових ляльок, грали и танцювали,а  також мали нагоду загадати своє бажання, записавши його на дошку бажань.

Майстер-класи для мешканців Слов’янська  проводили і дві майстрині Черкаської ОТГ Катерина Падалка та  Карина Захаренко.  Дівчата розписували з дітьми  фарбами  фігурки метеликів, квіточок, кроликів з солоного тіста, пропонували  зробити «Чашку бажань» з паперу.  Діти  разом с батьками з задоволенням малювали  та клеїли. Усі отримали купу позитивних вражень, багато задоволення, радості та щастя. 

        

        

       

Інші новини

Всі новини