Шановні жінки! Прийміть найсердечніші вітання з чудовим весняним святом - Міжнародним Днем прав жінок і миру!

Шановні

жінки Черкаської об’єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю Вас з чудовим весняним святом - Міжнародним Днем прав жінок і миру!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня.

Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – весна, щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою - берегинею роду людського. Без вас, дорогі дівчата, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби ви почувалися щасливими.

Бажаю, щоб кожний день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і спокоєм.

З повагою,

С. В. Падалка, Черкаський селищний голова