ІНФОРМАЦІЙНА ЗУСТРІЧ В С. НОВОСЕЛІВКА

Дата: 24.05.2017 00:34

23.05.2017 року в приміщенні Красноармійського сільського клубу- бібліотеки відбулась інформаційна зустріч з жителями с. Новоселівка  за  участю керівництва Черкаської селищної ради.

Відкрив інформаційну зустріч селищний голова Палалка Сергій Володимирович.

Перед громадою прозвітував Фальченко Олексій Володимирович, староста  с. Новоселівка,с. Маячка, с.Троїцьке, с.Олексадрівка за період роботи  з травня 2016 року по І квартал 2017 року.

Заслухали  звіт  Скорик Лілії Анатоліївни, директора Красноармійського сільського клубу – бібліотеки « Про культурно – масову діяльність закладу за 2016 рік та І квартал 2017 року». Проте жителів с. Новоселівка не задовольнив звіт Лілії Анатоліївни, були зроблені зауваження  щодо низького рівня культурних заходів, відсутньої ініціативи в організації роботи закладу культури. Начальник відділу культури Гавриш Валентина Миколаївна зауважила  про  низьку охопленість населення за віковими групами. Загалом, роботу керівника закладу культури було визнано незадовільною.

Також були розглянуті  проблемні питання : ремонт дамби, водовідведення по вул. Южна, благоустрій території  (вивіз ТПВ, водопостачання, обрізка дерев, вилучення аварійних дерев, освітлення та інші питання.