День незалежності в Черкаській об'єднаній територіальній громаді

  • 533

24 серпня 2016 року – особлива дата в історії незалежної України . 

  

 Саме в цей день в Черкаській об’єднаній територіальній громаді було проведено урочисті заходи з нагоди свята.   Святкова програма була досить змістовною і різноманітною. Розпочався день з гаміркого ярмарку, де кожен бажаючий зміг обрати для себе товар за своїм уподобанням. Ярмарок був організований завдяки місцевим фермерським господарствам.

  

  

     Не менше захоплюючими виявились спортивні змагання за участю футбольних та волейбольних команд об’єднаної громади. За результатами змагань перше місце серед футбольних  команд посіли спортсмени смт. Черкаське; перемога з волейболу дісталася команді села Привілля.

  

  

  

За перемогу у спортивних змаганнях команди були нагороджені цінними подарунками.

  

  

    Нікого не лишила байдужим феєрична концертна програма. Крім яскравих концертних номерів було вручено відзнаки, пам’ятні подарунки, почесні грамоти та подяки мешканцям об’єднаної громади за активну життєву позицію, вагомий внесок в розвиток населених пунктів громади. Мова йшла про тих людей, які живуть  мріями та справами рідного села.  Окремо, з великою повагою, з надією на мирне майбутнє нашої країни, з гордістю за молоде покоління відзначили учасників бойових дій АТО.

  

  

  

  

По закінченню концертної програми танцювальні колективи громади представили загальнонаціональний танцювальний флешмоб.

  

  

Вокально - інструментальний ансамбль с. Привілля порадував глядачів піснями 80-х  - 90-х років.

  

Інші новини

Всі новини