Вітаємо з Всеукраїнським Днем дошкілля !

Дата: 24.09.2017 11:47

Шановні вихователі, працівники закладів дошкільної освіти Черкаської селищної ради!

Прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом!

Ваша місія надзвичайно важлива і відповідальна, адже Ви формуєте інтелектуальний і духовний потенціал підростаючого покоління українців – дошкільнят. Ви навчаєте, виховуєте дітей, кожного дня даруєте їм свою увагу і турботу, дбаєте про комфорт малюків у дитячому садочку.

Виконком селищної ради, із свого боку, докладає усіх зусиль, щоб забезпечити належні умови у дошкільних закладах для вихованців і педагогічних колективів.

У цей святковий день висловлюю велику вдячність усім працівникам та ветеранам сфери дошкілля за високий професіоналізм, компетентність, гуманне ставлення до дітей та відданість обраній справі.

Зичу Вам міцного здоров’я, щастя, достатку, життєвих сил і високих досягнень на педагогічній ниві. Нехай кожен Ваш день буде сповнений творчим натхненням, радістю і сонячними посмішками вихованців!

З повагою Черкаський селищний голова Сергій Падалка