Вечір зустрічі шкільних друзів в Прелеснянській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 07.02.2017 15:02

Фото без опису       Фото без опису

Перша субота лютого - традиційний вечір зустрічі випускників загальноосвітніх шкіл. До рідної Прелеснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів на гостину завітали випускники різних років. Колишні учні школи пройшлися лабіринтами шкільного дитинства, мали нагоду пригадати шкільні будні і свята, поспілкуватися з шкільними друзями. Зворушливою та радісною стала ця зустріч для випускників-ювілярів. Вийшовши на сцену, вони згадували своїх вчителів, розповідали цікаві пригоди, які траплялися у стінах рідної школи та висловлювали слова вдячності своїм наставникам, які впродовж всіх шкільних років були справжніми порадниками. Урочистими словами привітала гостей виконуюча обов`язки директора школи Бондаренко Л.Ю. Учні підготували святковий концерт для гостей та вразили усіх присутніх своїми запальними танцями та піснями. А учні 10-11 класів дарували гарний настрій, демонструючи свої акторські здібності у інсценівках про шкільне життя. Сподіваємось, що ця зустріч подарувала справжню радість усім,хто завітав до школи.

Фото без опису      Фото без опису