Єдині уроки «День Соборності України» в Новомиколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 23.01.2017 15:03

Фото без опису      Фото без опису

22 січня відзначається знакова подія в історії державотворення -  День Соборності України. На честь державного свята в  Новомиколаївській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися урочисті заходи.

Були проведені єдині уроки «День Соборності України», на яких  школярі поглибили свої  знання про історичний факт злуки українського народу, його  значення.  Учні початкових класів утворили колаж з малюнків та  аплікацій «Діти єднають Україну». Для учнів середніх класів  був підготовлений усний журнал «День Соборності України – важлива віха в історії нашого народу. «Нам злуку дарував Господь». Старшокласники здійснили віртуальну подорож сторінками історії «Події, що пережили нас…». Символом єднання  в цей день став живий ланцюг Соборності, який утворили учні школи. Крім цього члени учнівського самоврядування написали листа учням Веселокутської школи Тальнівського району Черкаської області, в якому розповіли про своє шкільне життя й  запропонували їм  товаришування та співпрацю. А старшокласники  організували скап-конференцію з студентами ХНМУ, де говорили про День Соборності та  молодіжний волонтерський рух.

Сподіваємося, що  сьогодні всі усвідомили: лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – відродження України.