Турнір з футболу в Черкаській обєднаній територіальній громаді

Дата: 18.04.2017 15:08

Фото без опису    Фото без опису

Фото без опису       Фото без опису

Минулої  п'ятниці, 14 квітня 2017 року,  на території Черкаської  загальноосвітня школи І-ІІІ ст.. № 1 відбулися змагання з футболу Брали участь  школярі 2005 року народження і молодше.

Організатором спортивного свята була Міжнародна благодійна організація  «Юнісеф» разом з начальником Донецького обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту Нестеренком Ігорем Юрійовичем. У турнірі взяли участь футбольні команди  чотирьох шкіл.

Після тривалої боротьби та великого прагнення до перемоги місця між командами розподілились таким чином:

IV місце – Богородичанська загальноосвітня школа І – ІІІ ст.,

ІІІ місце – Билбасівська     загальноосвітня школа І – ІІІ ст.,

ІІ місце – Черкаська загальноосвітня школа І – ІІІ ст. №1,

І місце – Дмитрівська загальноосвітня школа І – ІІІ ст..

Усі учасники змагань були нагороджені  пам’ятними призами  та грамотами. Додому юні футболісти повернулися з гарним настроєм, вірою в свою перемогу та яскравим м’ячем у руках.

Ольга Кисельова,

директор Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1