Юні музиканти Черкаського - лауреати ХІІ Міжнародного конкурсу-фестивалю "Сузір'я Святогір'я"

Дата: 08.06.2017 15:08

Фото без опису     Фото без опису

02 червня місто Святогірськ радо вітало учасників ХІІ Міжнародного конкурсу-фестивалю "Сузір'я Святогір'я". Конкурсний день був наповнений  атмосферою натхнення,творчості та гармонії з довколишньою природою.Це  було свято музики та вокалу.
     Учні та викладачі Слов'янської районної школи мистецтв,що навчаються в смт Черкаське  показали свою майстерність та високий рівень підготовки. Так,в інструментальному жанрі в номінації "Соло"  Лауреатом І ступеню в молодшій віковій категорії став Кузнецов Женя,а Хорошева Ліза в середній віковій категорії стала Лауреатом ІІ ступеню.
     Переможці були нагороджені Дипломами та медальками, а викладачі Селіверстов С.А.,Фальченко Г.В. та Звягіна А.О. отримали Подяки за якісну підготовку переможців.