Юні таланти Красноармійського НВК

Дата: 27.01.2017 15:12

Фото без опису               Фото без опису

З метою розвитку здібностей учнів, формування естетичного світосприймання, зайнятості в позаурочний час, в Красноармійському НВК «Загальноосвітня школа І - ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» організована і функціонує районна ізостудія «Фантазія» (керівник Дашивець О. В.). Роботи студійців експонуються на районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах, виставках образотворчого мистецтва. Протягом І семестру 2016-2017 навчального року учні нашої школи стали переможцями районного етапу Всеукраїнських конкурсів образотворчого мистецтва: дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» - Дашивець Марія (5 клас) – І місце , Мітькіна Дар’я (1 клас) - І місце, Половинка Анастасія (8 клас) - І місце, Висицька Аліна (5 клас) – ІІ місце, Карнаухов Стьопа (3 клас) – ІІ місце, дитячо-юнацького фестивалю мистецтва «Сурми звитяги» - Таратинова Анастасія (6 клас) – І місце, Половинка Анастасія (8клас) - І місце, Дашивець Марія (5клас) – ІІ місце, Лєснікова Ельвіра (8клас) – ІІ місце, літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів-інтернаціоналістів «Розстріляна молодість» - Половинка Анастасія ( 8 клас) - ІІ місце, Карнаухов Микола (5 клас) – ІІІ місце.