Вітаємо з Днем місцевого самоврядування керівників та депутатів, працівників органів місцевого самоврядування Черкаської  селищної ради об'єднаної територіальної громади!

  • 492

Шановні керівники та депутати, працівники органів місцевого самоврядування та представники громадських організацій Черкаської  селищної ради об'єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування!

Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язані життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.

Повсякденними турботами людей сьогодні переймаються не лише депутати, які входять до складу селищної ради, а й члени виконавчого комітету, службовці органів місцевого самоврядування, і звичайно, активні громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань. Це свято  стосується кожного громадянина,  адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення, які  відіграють вирішальну роль у розвитку  та розбудові  нашої обєднаної громади, забезпеченні її життєдіяльності.

Тому в цей день я, як селищний голова, хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу - працюємо задля добробуту людей, робимо нашу об'єднану громаду кращою.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є тим внеском у розвиток держави, якого очікують  мешканці  об'єднаної громади.

Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму, родинного благополуччя. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашої обєднаної громади.

Упевнений, що подальший розвиток та вдосконалення самоврядування буде запорукою збереження миру і злагоди в українському суспільстві.

Сподіваюся, що цей святковий день додасть настрою, надихатиме на нові звершення задля розвитку нашої громади і України зокрема.

 
З повагою, Черкаський селищний голова  Сергій Падалка

Інші новини

Всі новини