Пласт єднає Україну!

  • 599

       

      «Пласт» — найбільша національна скаутська організація України, яка діє у багатьох країнах світу. ЇЇ мета – сприяння всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі, виховання свідомих, відповідальних громадян місцевої, національної та світової спільнот.

До триденного семінару в Пластовій оселі «Волошки», що на Рівненщині (20-22 лютого), долучилися  27 педагогів Донецької області.
            Візит відбувся у рамках спільного проекту Молодіжної організації Пласт НСОУ "Станиця Слов'янськ" та відділу освіти Рівненської районної державної адміністрації. Це один з найбільших в Україні проектів з поширення кращого досвіду з національно-патріотичного виховання для педагогів Донбасу.

     Ми пізнавали Пласт - український скаутинг - його мету, історію, структуру, форми занять.

    Програма семінару була дуже насиченою та змістовною. Протягом трьох днів ми знайомились, гуторили, співали, танцювали, фотографувались, дивились пластові фільми, мандрували, мали екскурсії до культурно-історичного центру «Пересопниця» та «Тунелю кохання», палили ватру, ділились набутим досвідом та отримували новий. Цікавими були зустрічі з представниками Рівненської державної районної адміністрації. 

     Нас зустрічав дитячий оркестр, а прощались ми зі сльозами на очах...
 Неймовірний  семінар з основ пластової методики добіг до завершення. 

    Хочемо особисто подякувати керівнику нашої команди Овчаренку Вадиму Миколайовичу,  начальнику Відділу освіти Рівненського району Олександру Набочуку, голові Окружної Пластової Ради Рівненської округи (області) та заступнику директора РЦДЮТ з національно-патріотичного виховання Юрію Шадию. 

      Впевнені, що такі ініціативи є безальтернативним методом інтеграції областей України та найбільш дієвим засобом національної безпеки. Віримо, що подібні ініціативи стануть не точковими елементами співпраці між регіонами, а частиною системної державної політики у освітній галузі.

 Педагоги-організатори Привільської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Черкаської ОТГ: Олена Кірідясова  та  Каріна Шнурко                                                      

 

Інші новини

Всі новини