І знову «Батерфляй» - переможець на чемпіонаті по хореографії у місті Лиман

Дата: 22.05.2017 15:16

І знову «Батерфляй» вирушив у подорож – на чемпіонат по хореографії до міста Лиман. Завдання одне: якомога гідно виступити та показати себе з найкращої сторони,а як до нас повернеться фортуна-все залежить від ступеня підготовки вихованців. Багато було учасників,тому  присутнє було неабияке хвилювання! І ось довгоочікуваний результат: 1 місце серед наймолодших, 1 місце в категорії сучасного танцю «Грибочки»(середні), 1 місце в категорії народного стилізованого танцю «Морська прогулянка» (середні), 1 місце дорослі, танець «Дивний сон»,та перше місце в категорії соло «Сопілка з таємницею» - Гунько Єлізавета. Ми вдячні організаторам за теплий прийом та солодкі призи! А ще дуже хочеться виразити подяку нашим батькам за їхню фінансову підтримку та розуміння! Окрему подяку висловлюємо директорам загальноосвітніх шкіл  селищної ради Зоненко Г.В. та Бондаренко Л.Ю., начальнику відділу освіти Черкаської селищної ради Литвиновій І.М. та начальнику відділу культури та туризму Черкаської селищної ради Гавриш В.М. за їхню підтримку та допомогу в організації поїздки!

Олеся Руднєва,

голова батьківського комітету