Виробнича нарада керівників закладів культури селищної ради

Дата: 23.03.2017 15:35

22 березня відділом культури та туризму селищної ради на базі Черкаського культурно-оздоровчого центру була проведена  виробнича нарада з працівниками закладів культури, де були розглянуті  питання  щодо виконання заходів соціально-економічної програми галузі культури,  проведено аналіз  культурно-дозвіллєвої  роботи в закладах культури  в березні,  планування на ІІ квартал 2017 року, проведення заходів до 85-ої річниці Донецької області, спланували  роботу на квітень по благоустрою при клубних територій селищної ради.

Відділом культури та туризму були надані керівникам  закладів культури методичні рекомендації  по оформленню нормативної та планової документації, веденню нормативної документації закладу культури.