Свято поля, хліба і душі

Дата: 20.11.2017 10:38

Фото без опису       Фото без опису

Це вже гарна і добра традиція у нашому селі Новомиколаївка, щорічно, у третю неділю листопада, відзначати професійне свято трударів полів і ферм. 18 листопада в Новомиколаївському СІКЦ відбувся святковий концерт "Свято поля, хліба і душі" з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства. Голова ради ветеранів с. Новомиколаївка Ліненко Валентина Володимирівна привітала усіх присутніх трудівників села зі святом, побажала їм нових здобутків, гарної погоди і мирного неба. Чудового настрою та щирих емоцій усім присутнім додав святковий концерт. Вітальні слова ведучих  Олени Вдовенко та Дар’ї Богданової, перепліталися з творчими виступами талановитих артистів. Надзвичайно тепло хліборобів вітали вокалісти самодіяльних художніх колективів центру культури. Яскравими хореографічними композиціями порадували гостей учасники танцювального колективу «Кіс» під керівництвом Яни Остапюк, виступи яких нікого не залишили байдужими. Захід був пронизаний нотками щирості, добра, поваги і безмежної вдячності за невтомний труд працівників аграрного сектору. Окремо дякуємо спонсорам за підтримку, а саме Склярову О.О. та Терентьєвій О.А.