Святкування Міжнародного дня людей похилого віку

  • 1347

 

      

                     

        До Міжнародного Дня людей похилого віку в закладах культури селищної ради пройшли заходи для ветеранів праці, людей, які пройшли великий і життєвий шлях. В  приміщеннях Привільського СБК, Майданського СК та сільської бібліотеки, Новомиколаївського СБК та сільської бібліотеки, Красноармійського СК та сільської бібліотеки, Олександрівського СБПД, Черкаського КОЦ відбулися концертні програми,  зустрічі за круглими столами, де люди старшого покоління мали змогу поспілкуватися за чашкою чаю, поділитися спогадами про перше кохання, про сімейні радощі та улюблену справу.

 

  

        Слова щирої вдячності на їх адресу лунали від  голів ветеранських організацій села Привілля Булгакова М. А., села Новомиколаївка Ліненко В.В., селища Черкаське Піскунова В.О., села Олександрівка Копніної Л.М.,   секретаря ветеранської організації села Привілля Клименко О. Б., представника від Черкаської селищної ради  Конобієвської А. І.

            Кожен присутній на святі відчув насолоду від теплих поздоровлень,    душевних пісень та чудових віршів від учасників художньої самодіяльності клубних закладів. 

            Додали настрою гостям свята книжкові виставки  «В гармонії з віком»,  «Вік життю не завада», «Шануймо старість», «Життєвий листопад прекрасних літ»,  оформлені завідувачами  сільських бібліотек  Лі Н.А., Калініченко Л.В., Левіною В.В., Скачковою С.Г., Шелест Т.І., Дєдовою О.А.

             На виставках була представлена література, яка містить рецепти краси і молодості, здоров’я і довголіття, а також історичні моменти цікавих жіночих доль.

             Чаювання, домашні млинці з варениками, а ще польова каша залишили в серцях сивих, щедрих та добрих людей  найкращі почуття, а організаторам адресували теплі слова вдячності.

  

 

Інші новини

Всі новини