Дякуємо за розуміння та підтримку...

Дата: 04.09.2016 15:55

Фото без опису  Фото без опису

Діти – найдорожчий скарб держави. Їх треба розвивати, підтримувати і заохочувати.Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Це добре розуміють  нові друзі Прелеснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ПАТ  «НКМЗ»

Одним із свідчень цього стала реальна допомога школі на початку 2016-17 н.р. У шкільних класах з`явилися  чудові  меблі – стільці, столи, шафи ; сучасна комп`ютерна техніка – комп`ютер, ноутбук,мультимедійний пректор; нові шкільні дошки.Така підтримка  — свідчення  небайдужого ставлення керівництва ПАТ «НКМЗ» до проблем освіти в Україні і розуміння важливості шкільного виховання. Наш педагогічний колектив дуже вдячний тим, хто несе добро у життя дітей. Бажаємо керівництву та колективу ПАТ «НКМЗ» здоров'я, цікавих задумів і їх благополучних втілень, яскравих, значних подій, особистого щастя і подальшого процвітання підприємства.

Заступник директора Прелеснянської ЗОШ І-ІІІступенів

Рошинець Тетяна Вікторівна