Разом- ми велика сила!

Дата: 02.04.2018 16:12

Ми, жителі села Прелесне та хутора Воровського, висловлюємо слова подяки справжнім чоловікам, які відгукнулись на нашу біду.

23 березня 2018 року було проведено роботи по ремонту мосту, який з′єднує два береги річки Сухий Торець. Через цей місток відбувається зв′язок мешканців хутора та села Прелесне, де знаходяться дитячий садок, школа, амбулаторія, відділення Укрпошти.

Міст збудовано кілька десятків років тому.  Під впливом часу, річкової води та погодних умов, дерев′яні опори мосту зруйнувались, сам міст опинився на межі руйнування, а мешканці хутора – відірваними від цивілізації.

Першими забили на сполох активісти та депутати Черкаської селищної ради, які довели до відома голови Черкаської селищної ради Падалки Сергія Володимировича нагальну проблему та зібрали небайдужих людей на допомогу.

Для проведення робіт по ремонту мосту були задіяні техніка та робітники КП «Громада» під керівництвом Борійчука Юрія Вікторовича, працівники Центру Безпеки Громадян Черкаської селищної ради під керівництвом Даниленка Костянтина Олександровича.

Активну участь в роботі приймали мешканці с. Прелесне:  Букатенко Сергій Вікторович, Перейма Віталій Евгенович, Конча Сергій Вікторович, Сидько Валерій Федорович, Луняка Андрій Володимирович, Гладиш Дмитро Павлович, Жижченко Артур Сергійович, Гостевський Микола Миколайович, Пархоменко Iгор Віталійович.

Не сиділи склавши руки, а працювали нарівні з усіма й голова Черкаської селищної ради Падалка Сергій Володимирович та серетар Черкаської селищної ради Кривоконь Олексій Сергійович.

В результаті проведених робіт міст відремонтовано. Ми дуже вдячні всім за небайдужість.  Разом ми – велика сила!

З повагою Чеботарьова Н.В., Плетньова О.В. та мешканці хутора і  села Прелесне.