Щиро вітаю вас із Воскресінням Господнім!

Дата: 06.04.2018 11:57

Шановні мешканці Черкаської об’єднаної  громади!

Щиро вітаю вас із Воскресінням Господнім!

Великодні дні – час для переосмислення, прощення та єднання. Це  саме той час, коли треба забути про образи та негаразди.

Я переконаний, що складні випробовування, які сьогодні випали на долю всього українського народу, повинні об’єднати нас, зробити сильнішими, мудрішими, людянішими. В найскладніші часи ми непохитно вірили – Господь не залишить нас, відчували його захист і підтримку.

Нехай Пасха принесе у Ваші домівки радість та благополуччя, щастя та міцне здоров’я, наповнить серце добром та милосердям. Бажаю кожному Божого благословення – запоруки миру в нашій країні. І нехай злагода та спокій панують у людських серцях, домівках, в Україні! А Чудо Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи.

З повагою

Черкаський селищний голова                                                                                                                      С.В. Падалка