Черкаська об’єднана територіальна громада багата талантами!

  • 665

        

Черкаська об’єднана територіальна громада багата талантами!

Про це вкотре засвідчив звітний концерт народного танцювального  колективу «Батерфляй», який відбувся на початку травня.

Неймовірну експресію, шалену енергію та неабиякий хист до танців показали вихованці «Батерфляю» у своєму творчому звіті. Вміло афішуючи свої здібності та артистизм усі вікові групи танцювального колективу більше двох годин розважали гостей, змушуючи їх аплодувати, посміхатися і просто насолоджуватися концертом. Увазі глядачів були представлені яскраві народні, сучасні, бальні танцювальні постановки.  Не менш вражали гостей і чудові, яскраві костюми.

           

Не обійшлося без привітань  колег по сцені, народного вокального колективу «Перлина» та солістів центру, які  радіючи  успіхам «Батерфляю»,  подарували їм, та усій глядацькій залі, чудові виступи.

На заході були присутні почесні гості Черкаський селищний голова Сергій Падалка, начальник Слов'янського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області Сергій Альошин, начальник відділу культури та туризму селищної ради Валентина Гавриш. Черкаський селищний голова Сергій Падалка подякував юним і дорослим учасникам  за подаровані  миті позитивних емоцій, закликавши молодь  і надалі радувати мешканців Черкаської ОТГ «рясними урожаями» на культурній ниві.

       

         Концертна програма завершилася нагородженням Почесними грамотами і заохочувальними подарунками випускників і кращих учасників танцювального колективу. Але головним досягненням цього заходу були святкова атмосфера, радісні посмішки і вдячні, довготривалі оплески глядачів!

       

Бажаємо народному танцювальному колективу «Батерфляй» нових звершень, а керівнику Тетяні Поповій натхнення й сил рухатися вперед!

                                                                                                                                                                           Олена Фесак,

головний спеціаліст відділу культури та туризму

Черкаської селищної ради

Інші новини

Всі новини